dla dzieci i dla dorosłych

warsztaty dla szkół, przedszkoli, świetlic, domów kultury, bibliotek

Warsztaty z myślą o was

dla dzieci i dla dorosłych – ich formuła i tematyka w swobodny sposób pozwala przedstawić temat wybranej grupie wiekowej

różnorodne zainteresowania

warsztaty poprzez zabawę, angażujące wiele zmysłów

kreatywne spędzanie czasu

realizuj swoje pomysły, rozwijaj zdolności i cechy osobowości

zajęcia dodatkowe

warsztaty w przedszkolach, szkołach, bibliotekach, ośrodkach kultury, ale również podczas pikników, festynów, obozów, kolonii i półkolonii

Mój pierwszy zielnik

zachęcajmy dzieci do dokładniejszego poznawania otaczającej ich natury. Na warsztatach dzieci poznają najbardziej popularne zioła i rośliny lecznicze, które można spotkać na spacerze, oraz dowiedzą się jakie mają właściwości, oraz jak bezpiecznie ich używać. Każdy uczestnik sam zrobi swój pierwszy zielnik, który zabierze do domu.

.

Herbatki owocowo-ziołowe

każdy uczestnik warsztatów samodzielnie przygotuje pyszną i zdrową herbatkę z naturalnych składników. Każdy uczestnik przygotuje dwie herbatki, które zabierze ze sobą do domu.

Ziołowa kąpiel

ziołowe kąpiele są świetnym wsparciem, gdy nas lub nasze dzieci dotykają jakieś dolegliwości np. przeziębienie. Każdy uczestnik sam skomponuje swoją unikatową mieszankę do kąpieli, którą zapakuję w woreczek bawełniany.

Musująca kąpiel

samodzielne zrobienie musujących babeczek do kąpieli jest niezwykle proste. Każdy uczestnik warsztatów samodzielnie wykona dwie babeczki musujące, które potem zabierze ze sobą do domu, aby móc cieszyć się musującą kąpielą.

Odkrywam świat poprzez zapach

dzieci uruchomią wszystkie zmysły, aby wykorzystać zapachy i kolory do stworzenia swoich autorskich mieszanek. Uczestnicy samodzielnie stworzą kompozycję z kwiatów, ziół i olejków eterycznych, oraz zapakują ją w szykowny woreczek.

Ziołowe mydełka

Dzieci samodzielnie wybiorą kształt, kolor i dodatki do swoich mydełek. Każdy uczestnik wykona dwa mydełka, które zabierze do domu. Mydełka takie mogą być świetną alternatywą prezentu np. na Dzień Babci i Dziadka, czy Dzień Mamy i Taty.

Warsztaty z Ziołowym zaciszem

Warsztaty tematyczne, które się odbywają w otoczeniu wysokich wibracji i pozytywnej energii, którą (oprócz produktów samodzielnie zrobionych na warsztatach) zabierasz ze sobą do domu!

życie zero waste

życie zero waste

na miarę XXI wieku, z myślą o środowisku, z dbałością o świat nasz i naszych dzieci

zielarskie

zielarskie

dobro natury na wyciągnięcie ręki - warsztat złożony z części teoretycznej oraz praktycznej

kosmetyczne

kosmetyczne

dla naszego ciała, wszystko co najlepsze z natury - warsztat złożony z części teoretycznej oraz praktycznej