moja historia z olejkami dōTERRA

Jak to się zaczęło?

Moja przygoda z olejkami eterycznymi zaczęła się dwa lata temu. Byłam zmęczona, sfrustrowana i bezradna gdy patrzyłam na moje – wtedy wczesnoszkolne i przedszkolne – dzieci, jak po raz kolejny wracają do domu „rozpalone”, co zwiastowało gorączkę, infekcję i tydzień siedzenia w domu. Zawsze stawiałam na naturalne wspomaganie odporności i walkę z infekcjami, więc szukałam sposobu, który oprócz ziół, pomoże mi wesprzeć moje maluchy. Wybrałam olejki eteryczne firmy dōTERRA i nie zawiodłam się. Patrzyłam jak z tygodnia na tydzień, z miesiąca na miesiąc, dzieci coraz dłużej chodzą do szkoły i przedszkola, mniej chorują, są w lepszej kondycji psychicznej, łatwiej im przychodzi nauka. Dziś mogę powiedzieć w 100% że to był doskonały wybór. Moje dzieci, bardzo szybko nauczyły się jaką moc ma natura, teraz gdy coś im dolega, czy nawet jak się uderzą, czy ugryzie ich komar, to pytają: „Mamo, którym olejkiem mam się posmarować?”.

Nie mogłam zatrzymać tych małych cudownych buteleczek tylko dla siebie. Zaczęłam dzielić się nimi z osobami, z którymi miałam kontakt, i wiedziałam że mogą im pomóc w ich dolegliwościach. I zaczęłam zarabiać! Wtedy zrozumiałam, że mam brakujący element układanki mojego życia. Zdrowe, nietoksyczne życie, uprawianie własnej organicznej żywności i ziół i zarabianie na niesamowitych buteleczkach olejków eterycznych w znakomitej firmie.

Oto trochę więcej szczegółów

Pozyskują najlepsze, najczystsze olejki eteryczne na rynku.

dōTERRA jest jedyną firmą produkującą olejki eteryczne z certyfikatem Pure Therapeutic Grade. Swoje olejki pozyskują z całego świata, współpracują z rolnikami, aby zapewnić im najlepszą, najczystszą możliwą uprawę. Firma zewnętrzna przeprowadza każdą partię oleju przez 7 różnych testów, aby zapewnić jej czystość. Wiem, że każda butelka olejku, którą dostaję, jest naprawdę ekologiczna. To 100% olejek eteryczny. Bez dodatków, bez rozwadniania, bez chemikaliów i został wydestylowany w sposób, który pozwala na zachowanie nienaruszonych naturalnych właściwości terapeutycznych olejków.

W rzeczywistości są tak pewni czystości swojego produktu, że możesz nawet przeczytać raporty z testów dla każdej butelki (na każdej buteleczce jest numer partii, możesz sprawdzić i przeczytać raport).

Dlaczego dōTERRA?

Jest wiele powodów, dla których wybrałam tą firmę:

– ponieważ chciałam olejku eterycznego, któremu mogę zaufać (bez martwienia się o chemikalia lub zanieczyszczenia)

– ponieważ byłam zmęczona „rozwiązaniami” swoich problemów, które albo nie działały, albo miały mnóstwo toksyn lub skutków ubocznych

– z powodu zaangażowania firmy w zmienianie świata, a nie tylko osiąganie zysków

Poznaj olejki dōTERRA

Działają zgodnie z etyką pracy, zgodnej z zasadami zrównoważonego rozwoju.

Jaki jest pożytek z czystego źródła olejków eterycznych, jeśli nie będzie go już za 5 lat? dōTERRA angażuje się we współpracę z rolnikami, aby uprawiać, zbierać i destylować swoje plony w sposób, który jest dobry dla środowiska. Pozyskują również niektóre ze swoich materiałów roślinnych, współpracując z innymi firmami, aby pomóc w ograniczeniu odpadów. Martwią się nie tylko o wynik finansowy. Martwią się o naszą planetę i nas wszystkich na niej.

dōTERRA wierzy w zasadę „dzielenia się”.

Ta fundamentalna zasada jest wpleciona w całą firmę. Możemy to zobaczyć w sposobie, w jaki dzielą się informacjami i pomysłami ze wszystkimi. Jak wynagradzają członków swojego zespołu. Jak odnoszą się do zubożałych obszarów, w których prowadzą interesy na całym świecie. Są również oddani rolnikom, z którymi pracują, dając im godziwe wynagrodzenie w płatnościach przez cały rok (nie tylko w czasie żniw) i płacąc im, nawet jeśli plony się nie udają.

Wspierają edukację i badania.

dōTERRA z pasją łączy medycynę zachodnią i wschodnią we współpracę. Z tego powodu mają radę medyczną doradców, a dużą część swoich zysków przeznaczają z powrotem na badania kliniczne. Nawiązali współpracę z ponad 10 szpitalami i ośrodkami badawczymi, aby dokładnie zbadać i przetestować olejki eteryczne.

dōTERRA jest również zwolennikiem edukacji. Dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o olejkach eterycznych, czym są i jak ich używać, mają mnóstwo zasobów. Mają też dużo edukacji i wsparcia, jak najlepiej prowadzić biznes dōTERRA (dla tych, którzy są tym zainteresowani).

dōTERRA oferuje hojny plan wynagrodzeń (dla osób zainteresowanych aspektem biznesowym).

Czy musisz pracować? Tak. Czy istnieje potencjał nieograniczonych dochodów? Tak. Czy jest wsparcie zespołowe? Tak. Dają Ci wszystkie narzędzia, których potrzebujesz, aby odnieść sukces, a kiedy to zrobisz, hojnie Ci wynagradzają.

dōTERRA jest idealnym rozwiązaniem dla ludzi, którzy wierzą w naturalne, nietoksyczne rozwiązania dla swojego zdrowia, domu i zwierząt. To idealne rozwiązanie dla osób, które lubią pracować na renomowanych produktach. I jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą pracować według własnego harmonogramu.

Czy to brzmi dla Ciebie ciekawie?

Jeśli tak, czy chciałabyś/chciałbyś uzyskać więcej informacji o tym, co naprawdę oznacza dołączenie do dōTERRA? Istnieją trzy różne poziomy członkostwa w dōTERRA. Od bycia okazjonalnym klientem (bez wymaganych minimum) do bycia poważnym budowniczym biznesu (bez ograniczeń dochodów) lub pomiędzy. dōTERRA może wpasować się w Twoje życie tak, jak tego potrzebujesz.

Jeśli:
– Masz serce do służenia innym.
– Chcesz być częścią ruchu, który edukuje i wzmacnia innych.
– Chcesz dostarczać rozwiązania dla ludzi.
– Chcesz kontrolować swój harmonogram i czas.
– Chcesz pracować z produktem, który ma najwyższy wskaźnik retencji w branży rozwiązań naturalnych.
– Chcesz być otoczony i wspierany przez zespół ludzi, którzy dobrze prosperują w swoim biznesie.

To zapraszam Cię do dołączenia do mojego zespołu

Załóż konto w dōTERRA (hurtowe lub jako Wellness Advocate) kupując dowolny zestaw rejestracyjny lub dowolny olejek z opłatą rejestracyjną.

Lub skontaktuj się ze mną przez zakładkę kontakt i umów się na konsultację, na której poprowadzę Cię krok po kroku i rozwieję wszelkie wątpliwości.

W ramach dołączenia do mojego zespołu otrzymasz:

Szkolenia biznesowe i produktowe
Wsparcie zespołu i koleżeństwo
Połączenia mentorskie (zarówno połączenia indywidualne, jak i grupowe)
Rozwój osobisty
Doświadczona pomoc w prowadzeniu udanego, dochodowego biznesu

Może chcesz kupić te niesamowite olejki, ale nie jesteś gotowy, aby założyć konto i wskoczyć w biznes?

To też jest w porządku! Nigdy nie będę wywierać na Ciebie żadnej presji, jeśli nie chcesz tego robić. Skontaktuj się ze mną przez zakładkę kontakt, wybierzemy dogodny sposób zakupu olejków

Dlaczego dla mnie jako dla mamy trójki dzieci praca w biznesie sieciowym jest idealnym rozwiązaniem?

1. Pracuję z dowolnego miejsca.

2. Sama decyduję ile czasu i wysiłku wkładam w pracę.

3. Godziny pracy są elastyczne.

4. Pracując z domu więcej czasu mogę poświęcić dzieciom.

5. Poznaję nowe osoby.

6. Koszt rozpoczęcia działalności jest znacznie niższy niż założenie własnej firmy.

7. To sposób na zaoszczędzenie na produktach wysokiej jakości.

8. Mam zapewniony dodatkowy dochód.