AquaTech+ Jonizator Aqua SativaLife v2.0

Twoje prywatne źródełko naturalnej alkalicznej wody w Twoim domu – Polski produkt

Woda alkaliczna – czym jest i kto powinien ją pić?

Nie jest zwykłą wodą źródlaną, której wiele rodzajów spotyka się w sklepach. Jej właściwości lecznicze doceniono blisko 50 lat temu i popularność ta stale rośnie. Od zwykłej wody różni się odczynem PH. Mowa o wodzie alkalicznej, która jakiś czas temu stała się znana także w Polsce. Dlaczego jest zdrowsza i jakie ma jeszcze właściwości? Czym jest dokładnie woda alkaliczna?

Wodę alkaliczną nazywa się często „żywą wodą”. Największą popularność zyskała wśród Japończyków i Koreańczyków, którzy od wielu lat traktują ją jako leczniczą, wykorzystując w terapii wielu dolegliwości. Nie jest ona zwykłą wodą, która na co dzień jest dostępna w naszych domach. Tradycyjna kranówka w niczym nie przypomina wody alkalicznej, ponieważ ma zupełnie inny odczyn.

Woda alkaliczna jest z kolei „wodą strukturalną”. Nazywa się ją tak, ponieważ została stworzona w procesie jonizowania, czyli elektrolizy, którą można wykonać wtedy, kiedy posiada się odpowiednie urządzenie. Od zwyczajnej wody różni się odczynem PH, ponieważ jest on większy niż 7,5. W ten sposób określa się miarę kwasowości lub zasadowości. Woda alkaliczna jest wodą zasadową, dlatego nie zakwasza organizmu, a nawet niweluje objawy zakwaszenia.

Czy woda alkaliczna jest lepsza od tradycyjnej wody kranowej?

Woda alkaliczna zawiera duże ilości wolnych elektronów. Jej skład jest zbliżony do płynów ustrojowych w organizmie człowieka. Stąd też wynikają po części jej właściwości, które często uznaje się za lecznicze. Doskonale nawadnia organizm i niweluje objawy zakwaszenia. Oczyszcza ciało człowieka z toksyn i chroni przed wolnymi rodnikami. Dzięki temu zapobiega starzeniu się skóry.

ŻYWA WODA

Ma wiele zastosowań prozdrowotnych:

– wpływa na regulację ciśnienia krwi woda alkaliczna jest pomocna w usuwaniu płytek miażdżycowych, dzięki temu obniża ciśnienie krwi,

– obniża poziom cholesterolu i glukozy, dlatego poleca się ją cukrzykom,

– jest skuteczna w łagodzeniu objawów zgagi u chorych z refluksem żołądkowo-przełykowym. Wysokie PH wody alkalicznej blokuje enzym, który jest odpowiedzialny za cofanie się treści żołądkowej do przełyku, a zatem za objawy zgagi,

– zwiększa wchłanialność składników odżywczych, dodaje energii,

– wyrównuje PH we krwi,

– ma dobry wpływ na pracę układu krążenia i serca,

– łagodzi bóle głowy i objawy zmęczenia,

– jest pomocna przy zaparciach,

– zwiększa wydolność i przyspiesza proces regeneracji organizmu po wysiłku fizycznym,

– stymuluje układ odpornościowy do walki z infekcją,

– zapobiega osteoporozie,

– wspomaga odchudzanie.

– zredukowana woda alkaliczna wykazała istotne działanie przeciwnowotworowe!

AquaTech+ Jonizator Aqua SativaLife v2.0

ZASADA DZIAŁANIA SYSTEMU

Jonizator AquaTech+ składa się z następujących wkładów:

1. Pierwszy stopień filtracji – wkład sedymentacyjno-węglowy
Woda z rury zasilającej w pierwszej kolejności przepływa przez wkład sedymentacyjny, który zatrzymuje zanieczyszczenia mechaniczne takie jak piasek, muł, rdza, szlam i inne osady. Węgiel aktywny usuwa chlor i jego trujące pochodne, ołów, toksyczne metale ciężkie, pestycydy, detergenty, fenole oraz związki organiczne.

2. Drugi stopień filtracji – wkład z blokiem węglowym i polifosfatem spożywczym
Woda przepływając przez blok z węgla aktywnego, ulega filtracji mechanicznej i chemicznej. Polifosfat spożywczy zawarty we wkładzie zmniejsza ilość kamienia trwale osadzającego się na powierzchniach, z którym filtrowana woda ma kontakt.

3. Trzeci stopień filtracji – wkład ultrafiltracyjny
Wkład ultrafiltracyjny bardzo skutecznie usuwa z wody koloidy oraz mikroorganizmy. Skuteczność filtracji wynosi 0,1 mikrometra.

4. Czwarty wkład – redox booster
Zadaniem wkładu redox booster jest alkalizacja wody i stworzenie warunków pracy dla wkładu jonizującego.

5. Piąty wkład – jonizator max plus size
Jonizator max plus size to wkład zawierający złoża, produkujące wodór cząsteczkowy oraz obniżające potencjał redox (ORP) filtrowanej wody. Dzięki temu filtrowana woda jest nie tylko czysta i smaczna, ale i zdrowa.

AquaTech+ Jonizator AquaSativa Life v2.0oraz jego pięciostopniowe filtry to idealny sposób na poprawę jakości życia, dzięki stałemu dostępowi do wody alkalicznej w zaciszu własnego domu.

Nasz jonizator to nowoczesne narzędzie do pozyskiwania „żywej” wody alkalicznej. Jonizacja polega na rozdzieleniu z cząsteczek wody związków zasadowych i kwasowych, pozostawiając w niej w większości te pierwsze. Dzięki temu zyskujemy wodę o podwyższonym pH oraz ujemnym ORP, co świadczy o obecnej w niej aktywnym wodorze. Mówiąc wprost- jonizator daje nam dostęp do czystej, zdrowej wody, pozbawionej szkodliwych związków, która nie tylko jest świetnie przyswajalna przez nasz organizm, co daje lepszy efekt nawadniania, ale również pysznie smakuje- zdziwisz się, jak różny smak ma woda alkaliczna w porównaniu do kranowej czy mineralnej!

A co najważniejsze, wszystko to w zgodzie z naturą ponieważ woda z takimi właściwościami występuje naturalnie w górskich potokach i zdrowych źródłach, które ludzkość zna i wykorzystuje od dziada pradziada.

AquaTech+ Jonizator AquaSativa Life v2.0 to odpowiedź na potrzebę własnego źródełka bieżącej, czystej wody, zdrowej i zdatnej do picia prosto z kranu. Zajmuje niewiele miejsca i gwarantuje świeżą wodę zawsze, kiedy jej potrzebujesz. Zainstalowanie jest proste i szybkie- z pewnością każdy sobie poradzi. W zestawie znajduje się aż pięć filtrów usuwających z wody w pierwszej kolejności zabrudzenia „mechaniczne”, takie jak piasek, kamień czy rdza, następnie specjalne wkłady węglowe usuwają chlor, a dodatkowe wkłady z węgla łupin kokosowych uszlachetniają wodę i poprawiają jej smak oraz usuwają metale ciężkie oraz drobniejsze osady. Kolejny filtr z membraną kapilarną usuwa zabrudzenia, bakterie i wirusy, a ostatni z nich spełnia najważniejszą rolę- jonizuje wodę .Te szlachetne kamienie i minerały zawarte w środku- produkują świeżą, żywą i zdrową wodę- w Twoim źródełku prosto z kranu.

Jak działa AquaTech+ Jonizator Aqua SativaLife

Dzięki pięciostopniowej filtracji może przetwarzać wodę z kranu, chlorowaną, zanieczyszczoną nawet chemikaliami na czystą wodę alkaliczną, wodorową, zdrową i leczniczą dla naszego ciała.

Zmienia szkodliwy – dodatni – potencjał reakcji oksydacyjnej (redox) wody pitnej na ujemny.
W zależności od czasu jonizacji można uzyskać wodę alkaliczną o potencjale ORP od –100 do –800 mV.
Produkuje wodę o podwyższonym pH od 8,3 do 9,5 pH

Poznaj właściwości naszej wody!

Czysta i miękka
Nasz system oczyszcza wodę płynącą rurami wodociągu ze wszelkich zebranych po drodze osadów, jak rdza czy piasek.

Smaczna
Dzięki zastosowaniu naturalnych absorbentów, takich jak węgiel z łupin kokosa, Aqua Sativa Life pochłania związki chloru i cząstki gnilne obecne w wodzie rurociągowej, poprawiając jej smak i zapach.

Bez bakterii
Aqua Sativa Life w naturalny sposób, nie pozbawiając wody jej minerałów, oczyszcza wodę z wirusów i bakterii chorobotwórczych.

Alkaliczna
Bez użycia prądu, dokładnie jak w ujęciach źródlanej wody na całym świecie, Aqua Sativa Life naturalnie obniża ORP i podnosi pH wody, pomagając w codziennej walce z zakwaszeniem organizmu i detoksykacją.

Drobnocząsteczkowa
Aqua Sativa Life jonizuje wodę rozbijając jej cząstki na mniejsze, dzięki czemu komórki ciała lepiej ją wchłaniają, poprawiając tym samym procesy metaboliczne i kondycję.